Şirket Profili

2010 yılında 5 kişilik bir ekiple katlanır cam imalatına başlayan şirketimiz, geçen 6 yıllık sürede, sürme cam balkon, üstten askılı vitrin sistemi, hareketli küpeşte gibi, değişik yapı ve mekanlara yönelik diğer açılır cam ürünlerini de portföyüne dahil etmiştir. Başaran Cam,25 kişilik imalat ve montaj ekibi, 4 kişilik idari kadrosuyla bugün bölgesinin lider cam balkon firması konumundadır.

Sayıları 100’ü aşan bayileri, tecrübeli profesyonel kadrosu ve yıllık 50,000 m2 üretim – satış kapasitesiyle Başaran cam, cam balkonda bölgesinin lokomotifi olarak ilerlemektedir.

Ölçü, üretim ve montajda gelişmiş teçhizat, alet ve teknikleri kullanan Başaran Cam, deneyimli ve profesyonel ekibiyle muhtemel hataları asgariye indirmekte, yaptığı montajlardan sonra müşterilerinin memnuniyetini ölçmekte, daha sonra gelen servis taleplerini ise olabildiğince hızlı karşılamaktadır. Cam balkon ekibiyle sürekli toplantılar yapılarak varsa eksiklikler giderilmekte, işi daha iyi yapmanın yolları araştırılmaktadır. Başaran Cam’ın en büyük yeni müşteri kaynağı eski müşterilerinin tavsiyesidir. Bu da Başaran Cam’ın ürün ve hizmet kalitesinin en büyük kanıtıdır.